SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Zamachy terrorystyczne w Rosji – wywiad z Michałem Bruszewskim

O zamachu na prokremlowskiego blogera i korespondenta wojennego Władlena Tatarskiego (Wlaśc. Maksyma Formina), o konsekwencjach terroryzmu w Rosji i ich znaczeniu dla polityki kremla w rozmowie z Petrosem Tovmasyanem opowiada Michał “Mike” Bruszewski. 

Michał „Mike” Bruszewski – reporter wojenny, publicysta geopolityczny i ekspert ds. bezpieczeństwa z bogatym doświadczeniem dziennikarskim. Autor reportaży o pomocy humanitarnej Kościoła katolickiego w Iraku. Zajmuje się sprawami międzynarodowymi, bezpieczeństwem i konfliktami zbrojnymi, współpracując z różnymi redakcjami. Felietonista Tygodnika Solidarność, członek stowarzyszeń naukowych, współpracownik organizacji pozarządowych oraz inicjator wykładów o zbrodniach Państwa Islamskiego

Petros Tovmasyan – Prezes Klastra Innowacji Społecznych, absolwent prawa Uniwersytecie Śląskim, ekspert New Europe Foundation w dziedzinie stosunków międzynarodowych, znawca Kaukazu. Doświadczenie zdobywał realizują projekty międzynarodowe i społeczne.

Link do rozmowy: https://www.youtube.com/watch?v=ozWA-AyMZWI

Projekt “Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2022-2024” w Katowicach dofinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Skip to content