SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego oferuje możliwość wolontariatu na Warsaw Security Forum w dniach 4-5 października 2022 r. Warsaw Security Forum to jedna z wiodących europejskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu i współpracy transatlantyckiej, skoncentrowana przede wszystkim na wypracowaniu odpowiedzi na wspólne wyzwania w zakresie bezpieczeństwa Europy Środkowo-Wschodniej.
Organizowane od 2014 roku Warsaw Security Forum gromadzi corocznie ponad 1500 najwyższych przedstawicieli rządów, organizacji międzynarodowych, przemysłu i think tanków z ponad 90 krajów. Więcej informacji o samej konferencji można znaleźć pod adresem: https://warsawsecurityforum.org/.
 
Wolontariat jest bezpłatny i potrwa od 3 do 4 dni (wliczając szkolenia poprzedzające wydarzenie). W trakcie współpracy z nami mamy nadzieję pomóc wolontariuszom rozwinąć wiele przydatnych w dalszej karierze umiejętności oraz zapewnić im praktyczne doświadczenie w organizacji takiego wydarzenia jak Forum. Udział w wolontariacie na WSF to również świetna możliwość nawiązania cennych kontaktów.
 
Oferujemy wolontariuszom różnorodne role podczas konferencji, m.in.:
  • Nadzór nad salami konferencyjnymi
  • Współpraca z mediami
  • Funkcja VIP Liaison Officer
  • Rejestracja uczestników WSF
  • Obsługa lotniskowa
  • Obsługa kanałów mediów społecznościowych
Zaaplikować można za pośrednictwem formularza pod linkiem:
 
https://warsawsecurityforum.org/volunteering-2/
 
Aplikacje przyjmowane są do 15 sierpnia.
Skip to content